۱۹ تیر, ۱۳۹۹

گریه بعد از ارضا| علل گریه بعد از ارضا کدام اند؟

  • 2 سال قبل
لطفا به ما امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

گریه بعد از ارضا

گریه بعد از ارضا| علل گریه بعد از ارضا کدام اند؟

5632496 581667569 300x171 گریه بعد از ارضا| علل گریه بعد از ارضا کدام اند؟

بسیاری از زنان در یک زمان یا زمان های مختلف تجربه های مشترکی دارند. رسیدن به ارگاسم می تواند احساساتی قوی و یا گاها غیر منتظره ای را برای خانم ها به دنبال داشته باشد.
اسکن مغزی زنان حاکی از دلیل این پدیده است . در این اسکن ها یک سری امواج الکتریکی در حالت رفت و برگشت در مغز و توقف یک سری فعالیت های دیگر در قسمت های اصلی مغز یافت شده اند . دو قسمت از مغز که ما را از موقعیت مکانی مان آگاه می سازند و بخش هایی در نیکمره ی جلویی که در برگیرنده ی تفکرات منطقی و ممانعت از دخالت احساسات در آن می باشد نیز در این کنش و واکنش ها دخیل هستند.
بنابراین انتظار می رود به هنگام ارگاسم شدید فرد تعادل خود را در این بخش ها از دست داده و عدم توانایی تفکر منطقی و غوطه ور شدن در احساسات و گریه در او رخ دهد . معمولا این احساست مثبت هستند و نسبت به فرد مقابل ، احساس عالی شکل می گیرد. همچنین فرد به مدت کوتاهی ،توانایی ممانعت از بروز احساسات نامناسب را از دست خواهد داد و احتمال این که غمگین شده و گریه کند بسیار بالاست.
باور این که تمامی احساسات طبیعی و خوب هستند و از طرفی منطق و احساس بد سرکوب می شوند، وجود ندارد . مغز هر فردی به طور کامل در اختیار خود اوست و نه فرد دیگر .
متاسفانه دانستن دلیل این پدیده کمکی به توقف یا بهبود این حالت نمی کند . قسمت دشوار آن جایی است که فردی که می خواهد شما را آرام کند، از خود رانده و دور کنید .اگر به هردلیلی پس از ارگاسم احساس بدی دارید و یا گریه می کنید، بازوهای همسرتان شما را آرام خواهد کرد . اما اگر با رفتار خود ، او را از خود برانید، تنها خواهید ماند و حالتان بهبود نخواهد یافت.

 

منبع : لینک

می توانید با گذاشتن شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود ، به راحتی درخواست نوبت کنید .
ما در اسرع وقت جهت هماهنگی برای حضور در مطب با شما تماس خواهیم گرفت .

لطفا صبر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نوبت