۲۲ آبان, ۱۳۹۷

گریه بعد از ارضا| علل گریه بعد از ارضا کدام اند؟

  • 3 ماه قبل
لطفا به ما امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

گریه بعد از ارضا

گریه بعد از ارضا| علل گریه بعد از ارضا کدام اند؟

گریه بعد از ارضا

بسیاری از زنان در یک زمان یا زمان های مختلف تجربه های مشترکی دارند. رسیدن به ارگاسم می تواند احساساتی قوی و یا گاها غیر منتظره ای را برای خانم ها به دنبال داشته باشد.
اسکن مغزی زنان حاکی از دلیل این پدیده است . در این اسکن ها یک سری امواج الکتریکی در حالت رفت و برگشت در مغز و توقف یک سری فعالیت های دیگر در قسمت های اصلی مغز یافت شده اند . دو قسمت از مغز که ما را از موقعیت مکانی مان آگاه می سازند و بخش هایی در نیکمره ی جلویی که در برگیرنده ی تفکرات منطقی و ممانعت از دخالت احساسات در آن می باشد نیز در این کنش و واکنش ها دخیل هستند.
بنابراین انتظار می رود به هنگام ارگاسم شدید فرد تعادل خود را در این بخش ها از دست داده و عدم توانایی تفکر منطقی و غوطه ور شدن در احساسات و گریه در او رخ دهد . معمولا این احساست مثبت هستند و نسبت به فرد مقابل ، احساس عالی شکل می گیرد. همچنین فرد به مدت کوتاهی ،توانایی ممانعت از بروز احساسات نامناسب را از دست خواهد داد و احتمال این که غمگین شده و گریه کند بسیار بالاست.
باور این که تمامی احساسات طبیعی و خوب هستند و از طرفی منطق و احساس بد سرکوب می شوند، وجود ندارد . مغز هر فردی به طور کامل در اختیار خود اوست و نه فرد دیگر .
متاسفانه دانستن دلیل این پدیده کمکی به توقف یا بهبود این حالت نمی کند . قسمت دشوار آن جایی است که فردی که می خواهد شما را آرام کند، از خود رانده و دور کنید .اگر به هردلیلی پس از ارگاسم احساس بدی دارید و یا گریه می کنید، بازوهای همسرتان شما را آرام خواهد کرد . اما اگر با رفتار خود ، او را از خود برانید، تنها خواهید ماند و حالتان بهبود نخواهد یافت.

 

منبع : لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *