۱۶ تیر, ۱۳۹۹

اختلال نعوظ و تحریک جنسی :علل و درمان آن

  • 2 سال قبل
لطفا به ما امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

اختلال نعوظ و تحریک جنسی

اختلال نعوظ و تحریک جنسی :علل و درمان آن

1083271 1437681779 600x315 300x225 اختلال نعوظ و تحریک جنسی :علل و درمان آن

اختلال نعوظ و تحریک

معمولا اختلال تحریک جنسی با اختلال میل جنسی  اشتباه گرفته می شوند، در واقع اختلالات تحریک جنسی  به عنوان ناتوانی در دستیابی به تحریک فیزیکی لازم برای برقراری رابطه جنسی تعریف می شوند. برای آقایان، این به طور معمول می تواند به عنوان ناتوانی در دستیابی به نعوظ مورد توجه قرار گیرد. از آنجایی که نعوظ در مردان برای مقاربت جنسی لازم است در صورت ایجاد اختلال در آن، مانعی بزرگ برای برقراری رابطه ی جنسی بر سر راه او و شریک جنسی وی قرار خواهد گرفت.

اختلال در سلامت و عملکرد جنسی، سالانه تعداد زیادی از آقایان را در ایالت متحده ی آمریکا تحت تاثیر خود قرار می دهد اما تعداد کمی از این افراد به پیگری و درمان این اختلالات می پردازند. هر گونه عوامل فیزیولوژیکی یا روانشناختی دخیل در سلامت و عملکرد جنسی در مردان ، ممکن است باعث خجالت یا شرم شده و همین امر موجب می شود  آنها مسائل جنسی خود را پنهان کنند. برای مردانی که مایل به مقابله با مسائل مربوط به عملکرد جنسی خود، از جمله اختلالات تحریک جنسی هستند، می توانند به راحتی به درمان شرایط خاص خود دست یابند و به حیات جنسی سالم خود برگردند.

دلایل اختلال تحریک جنسی چیست؟

چه دلایلی معمولا موجب می گردد تا مردان به تحریک جنسی دست نیابند؟اختلال در نعوظ در واقع نوعی ناتوانی است که از انواع شرایط جسمی و ذهنی نشات می گیرد ،شامل کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا  وجود نقص در ساختار بافت اسفنجی آن ،ترس و یا استرس ناشی از انواع فشار های خارجی و دیگر دلایل … .

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

هر چند کاملا طبیعی است که مردان گاهی اوقات با اختلال نعوظ در رابطه ی جنسی خود رو به رو شوند به ویژه زمانی که دچار خستگی مفرط و یا احساسات منفی هستند. اما اگر آنها برای یک دوره ی طولانی مدت نتوانستند بر این مشکل خود فایق بیایند باید با یک پزشک مختصص در این زمینه مشورت کرده و در صدد رفع مشکل خود برآیند.

منبع : لینک

می توانید با گذاشتن شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود ، به راحتی درخواست نوبت کنید .
ما در اسرع وقت جهت هماهنگی برای حضور در مطب با شما تماس خواهیم گرفت .

لطفا صبر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نوبت